Aion

Teraz za sprawą Aion masz możliwość stać się naocznym świadkiem zaszłej potyczki między dobrem i złem.
Arteia to legendarna kraina, w której rozgrywa się ogromna wojna pomiędzy ludami Asmodian i Elyos, niegdyś ze sobą zaprzyjaźnionymi.
Możemy mieć pewność, że poziom dopracowania gry pozytywnie nas zaskoczy, gdyż jest ona następną produkcją znanego w świecie MMO studia NC Soft odpowiedzialnego za takie tytuły jak Guild Wars czy Lineage. Zaczynając grę będziesz musiał stanąć po jednej ze stron starcia, swojemu wyborowi pozostaniesz wierny już na całą grę. W kolejnym etapie zdecydujemy, którą profesję bohatera wybieramy. Gra daje nam do wyboru nam trzy profesje: Magika, Wojownika i Duchownego – każda klasa to zróżnicowane atrybuty i umiejętności, których będziemy mogli nauczyć się w ciągu rozgrywki. Rozbudowany świat Aion i jego otwartość na penetrację pozwoli ci zwiedzić każde miejsce na mapie i pokonywać wielkie dystanse przy pomocy twoich skrzydeł. Bogaty świat Aion oczekuje na wszystkich graczy, gotowych stanąć do starcia z niezliczoną liczbą kreatur i bossów, stojących na straży swoich ziem.
W tym świecie nikomu nie zabraknie także starć z innymi grającymi, reprezentantami wrogiego ludu.
Nie czekaj więc ani chwili, ale wejdź do niesamowitego świata Aion, połącz się w gildie i sojusze, by wyruszyć na podbój świata i pokonać odwiecznego przeciwnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *