Anno Online

Gra Anno Online została zlokalizowanana w przeglądarce internetowej, gdzie największy akcent został położony na ekonomię. Równie ważnym aspektem gry jest także mądra strategia, dzięki której będziemy podbijać nowe wysepki pod rozwój naszego imperium. Scenografia osadzona jest w scenerii średniowiecza. Gra jest dalszym ciągiem popularnej serii Anno z komputerów PC nazywanych potocznie „blaszakami”.

Akcję gry inałgurujemy na głównej wyspie, która jest kluczowym miejscem gry. Z jej pomocą stworzymy własne kupieckie imperium. Musimy pamiętać o naszych obywatelach i musisz zaspokajać ich potrzeby. Jako król będziesz miał możliwość spełnić życzenia obywateli budując budowle, zarządzając produkcją i wytwarzaniem materiałów. Twoi mieszkańcy, aby mogli ewoluować będą ciągle domagali się coraz to nowszych udogodnień. Będziesz się musiał solidnie przyłożyć do tego, aby rozbudować własną wyspę i dbać o to, aby mieszkańcy byli szczęśliwi ze swojego bytu dzięki czemu będą ciężko wykonywać swoje obowiązki i dbać o wysoką produktywność.

Z czasem okaże się, iż aby zadowolić kolejne wymagania mieszańców niezbędnym etapem stanie się zagarnięcie następnych miejsc. Aby osiągnąć taki cel będziesz potrzebował badań na wysokim poziomie. Królestwo, którym zarządzasz stanie się potęgą, gdy odkryte kolonie mądrze scalisz szlakami handlowymi.

Rzeczą, która dotychczas nie występowała w serii Anno jest to, że użytkownicy będą mogli tworzyć własne gildie i działać w kooperacji w celu osiągnięcia wzniosłych celów i wypełniania szerokiej gamy misji.
Anno Online to prawdziwa gratka dla osób, które chcą radośnie spędzić czas i wiedzą jak mądrze zarządzać imperium!.

Sprawdź czy i Ty to potrafisz! Nie zwlekaj i zagraj za darmo już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *