Campo Kickers

Campo Kickers to gra via www, która to scala ze sobą idealnie przekazywane odbiorcy emocje footbolowe z humorystycznym stosunkiem do rzeczywistości!
Jeśli kiedykolwiek w dzieciństwie snułeś marzenia o tym, by wraz z przyjaciółmi powołać do życia niesamowitą drużynę footbolową, to teraz za sprawą Campo Kickers możesz tego dokonać.
Rozpoczynając zabawę z Campo Kickers będziemy musieli podjąć decyzję, który z trzech dostępnych prezesów zatroszczy się o nasz klub i wprowadzi do niej odmienne premie.
Wybór stosownego prezesa to deklaracja, w których realiach pragniemy zacząć grę. Mamy trzy warianty: ogrom pieniędzy, ale przeciętnych zawodników – niewiele gotówki i zdolnych piłkarzy lub tryb łączący w jednakowych proporcjach dwa poprzednie tryby.
Po podjęciu decyzji, który prezes poprowadzi nasz klub – rozpoczniemy współpracę z odpowiednim trenerem, to właśnie on od tej chwili zatroszczy się o poziom wyszkolenia naszego składu. Rozgrywka oferuje nam podobnie trzech szkoleniowców, zawierzonych w zróżnicowanych sposobach treningu.
Tak więc mamy możliwość wyboru utalentowanego stratega lub trenera zdolnego pchnąć serca zawodników – motywując ich do większego poświęcenia, jak i świetnie wykształconego szkoleniowca znającego jak żaden inny teorię strzału.
Po sfinalizowaniu elementu rejestracji, zostaniemy rzuceni w natłok zadań przez które poprowadzi nas wysoce intuicyjny samouczek.
Cała rozgrywka została ulokowana w bardzo przystępnej oprawie graficznej, realizującej wszystkie kryteria stawiane dzisiejszym grom via www.
W roli zarządcy zespołu będziemy musieli wypełniać ogrom zadań, a poziom zaawansowania gry budzi zachwyt. Twórcy udostępnili nam całą masę opcji rozwoju naszego stadionu i szatni, jak również pełno sposobów prowadzenia treningu i szkolenia wybranego przez nas trenera!
Nie znam klubu footbolowego, który to potrafi sprawnie funkcjonować bez sponsora – tak więc naszym kolejnym zadaniem będzie negocjowanie warunków sponsoringu z miejscowymi biznesmenami.
Zorganizuj własny zespół i już w tej chwili dołącz do walki o należne ci lokaty w lidze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *