Forge of Empires

Forge of Empires to gra na przeglądarkę, gdzie budujesz swoje prywatne i sterujesz nim przez wszystkie okresy działania cywilizacji, poczynając od epoki prehistorycznej.
Grę w Forge of Empires możemy zacząć totalnie za darmo, przechodząc jedynie przez bezproblemową rejestrację i akceptując regulamin gry. Pierwotnie twoim priorytetem powinno być zagwarantowanie wiosce stałego i płynnego dojścia do dóbr, oraz rozbudowanie jej potencjału wojskowego.Postęp naukowy wioski będzie znaczącym elementem w drodze do zdobycia przewagi nad konkurentem.
Twoje zdolności zostaną poddane egzaminowi w każdej sferze – nie tylko staniesz się uczestnikiem wielu starć, ale również stawisz czoła eventom historycznym jakie miały miejsce na przestrzeni dziejów.Jesteś zobowiązany również pamiętać o potrzebie współpracy z sąsiednimi władcami, jacy będą mieli zdolność wesprzeć twoje działania, dając ci przewodnictwo nad oponentem.Nie zwlekaj więc ani minuty, wkrocz do bajkowego świata, gdzie będziesz mógł odnieść sukces prowadząc do chwały własną krainę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *