Garbage Garage

Garbage Garage to zaskakująco rozbudowana gra ekonomiczna, skierowana do oglądającyh programu telewizyjnego Garbage Garage i nie tylko!
Korzystając z poleceń samouczka będziesz musiał jak najsprawniej przeobrazić swoje podrzędne złomowisko w dobrze prosperujący interes. Twoim elementarnym zadaniem zostanie odbieranie pojazdów skierowanych do zezłomowania i rozbieranie ich na części pierwsze. Każda część pozyskana z rozłożenia pojazdu jest dla twojego złomowiska dochód,możemy sprzedać ją na giełdzie. Giełda to stosunkowo prosty, ale skuteczny mechanizm losowania obecnych cen podzespołów na rynku wtórnym. Przy odrobinie szczęścia i szybkości – będziesz mógł sprzedać produkt za całkiem wysokie ceny.
W Garbage Garage bogacimy się, by mieć możliwość rozbudowywać infrastrukturę swojego złomowiska i przygotować się na przyjmowanie coraz to bardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów. Sprzedaż części to nie jedna forma ich spożytkowania, gdyż Garbage Garage zapewnia nam także opcję tworzenia nowych – unikalnych pojazdów z pozyskanych części. Grając będziesz niejednokrotnie doświadczany chociażby przez ryzyko utraty płynności finansowej, z czego wyjdziesz wykorzystując swoją przedsiębiorczość. Tylko od twoich decyzji i posunięć zależy pomyślność twojej kariery, zagwarantuj szybki wzrost swojemu szrotowi, byś mógł stać się prawdziwym mistrzem tej branży. Nie czekaj więc, ani sekundy – zbadaj swoje przygotowanie do bycia godnym biznesmanem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *