Garden of Eden

Wejdź do fantastycznego świata Garden of Eden i oddaj się karierze ogrodnika, sprawującego opiekę nad całą masą różnej maści kwiatów.
Na początku gry trafisz w ramiona doświadczonego ogrodnika Karola, który stanowi funkcję tutoriala i przeprowadzi cię przez wszystkie elementy interfejsu gry – oferując ci dalszą, samodzielną rozgrywkę.
Karol zostanie z nami mimo wszystko przez dalszą część gry i będzie zlecał nam różne cele – za które otrzymamy stosowne wynagrodzenie.
Gra nie będzie ograniczała się tylko do hodowli kwiatów, naszym zadaniem będzie także dbanie o wzrost infrastruktury ogrodu wraz ze wzrostem rozmiarów naszej hodowli.
W Garden of Eden będziemy zobligowani zwracać wyjątkową troskę na nasze punkty mocy, które tracimy na skutek realizowania różnych czynności w grze.
Kluczem do zwycięstwa jest więc rozważne i przemyślane administrowanie punktami energii, które są nam regenerowane po upływie całego dnia.
Gdyby mimo wszystko okazało się, że brakuje ci punktów mocy do zrealizowania podstawowych założeń, to staniesz przed opcją skorzystania z opcji premium – napoju energetycznego, który doda ci sił.
W grze zaplanowana została także kooperacja, która polega na zapraszaniu do gry przyjaciół i wspólnym wspieraniu się we wszelkich pracach ogrodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *