Golaunited

Goalunited to szczególnie przemyślany menadżer piłkarski, który oferuje graczowi okazję podjęcia się kontroli nad karierą jednej z drużyn. 

Zaczynając totalnie darmową rozgrywkę w Goalunited zyskamy niesamowitą opcję, na poddanie sprawdzeniu własnych umiejętności sprawnego łączenia zdarzeń i podejmowania skoordynowanych decyzji na wielu, bardzo często różnych płaszczyznach.Jako administratorzy zespołu nie tylko zadbamy o zmiany personalne w zespole oraz rozwiniemy piłkarzy do rozgrywek, ale staniemy się również odpowiedzialni za jakość naszego boiska i stopień jego zaawansowania. Przychód drużyny to sfera, która niejednokrotnie zgoni sen z naszych oczu i stanie się dla nas motywacją do podejmowania ryzykownych decyzji, o których przedtem byśmy nie wspominali. Grę rozpoczniemy przy wsparciu samouczka, który to wymusi na nas zaznajomienie się z strategicznymi elementami, to znaczy zmianą składu i taktyki drużyny, oraz kreowaniem terminarza treningów. Goalunited to gra skierowana głównie do fanów futbolu, którzy to odszukają w niej wiele szans na wirtualną realizację planów zupełnie realnych.
Jeśli lubisz rywalizację i od zawsze odczuwałeś w sobie powołanie do zarządzania futbolową ekipą, to nie zwlekaj ani sekundy i sprawdź swoje zdolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *