Heroes of Might and Magic Online

Odkryj w odmienny sposób świat nieśmiertelnej gry Heroes of Might and Magic, już teraz w niesamowitej – przeglądarkowej wersji, wyprodukowanej przez światowej klasy studio Ubisoft.

Rozpoczynając grę trafimy po raz kolejny do krainy Ashan, w której walczą ze sobą reprezentanci antagonistycznych klanów.
Na wielką uwagę zasługuje mocno rozwinięty wątek fabularny gry, w którym spotkamy się z niezliczoną ilością zadań.
W rozgrywce dokonano wyraźnego zróżnicowania pomiędzy aspektem strategicznym, a taktycznym – za sprawą czego sposób rozgrywki nie odbiega od tej, którą znamy z serii Heroes.
Z tego więc powodu wszystkie starcia rozegramy w instancjonowanych lokacjach pokrytych heksagonalną siatką, a obowiązki mające związek ze zdobywaniem surowców i poborem wojsk rozegramy w czasie rzeczywistym.
Jednym z głównych minusów całej produkcji jest to, że autorzy ogrom uwagi poświęcili mikropłatnością, licząc na wyzyskanie graczy – w szczególności tych najmłodszych.
Od tego momentu już wszyscy chętni mają możliwość dołączenia do fantastycznego świata Might and Magic Heroes Online i cieszyć się jej polską wersją językową. Postępy graczy, którzy prowadzili rozgrywkę w fazie zamkniętych testów beta, będą natomiast w całości zaimplementowane do open bety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *