Islanderz

Wejdź do mrocznie ukształtowanej przyszłości naszej planety i sprawdź się w roli wyspiarskiego władcy, którego priorytetem jest podporządkować sobie świat.

Islanderz to zupełnie bezpłatna przeglądarkowa gra strategiczno-ekonomiczna zaprojektowana w najbliższej przyszłości po katastrofie środowiskowej. Grający napotykają chaos wynikający z zalania większości terytoriów w wyniku globalnego ocieplenia. Ich elementarnym celem jest przejęcie dowództwa na wyspie i rozważne administrowanie nią. Każdy gracz staje w roli przywódcy jednej z trzech grywalnych nacji: Concordian, Praderian, Arcsian. Nacje te charakteryzują się różnymi cechami. To od pojedynczego gracza zależy czy sposób jego rozgrywki będzie bardziej nastawiony na podbój i ekspansję czy defensywny. W świecie Islanderz obecni są również piraci – przeciwnicy sterowani przez AI, którzy rozbudowują własne ziemie i zbroją się na wypadek agresji przeciwnika. Ilość okrętów wojennych jest bardzo duża, podobnie jak i ilość budynków, które można postawić. Ponadto, każdy gracz ma do dyspozycji Bohatera, którego może oddelegować na ekspedycje w celu odnalezienia unikalnych przedmiotów lub surowców.
Napadaj, atakuj lub atakuj z sojusznikami na wrogie wyspy. Kreuj nowe lokacje oraz przejmuj kontrolę nad wrogimi. Zakładaj silne sojusze, podpisuj pakty z innymi i eksploruj pełen ciekawostek Świat Islanderz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *