Legends of Honor

Legends of Honor

W zdewastowanym walką królestwie, rozdartym pomiędzy 3 konkurujące frakcje, przetrwanie i dostatek są przywilejem mocnych. W Legends of Honor zapory wznoszą się, a walą się w jednej chwili, więc zbieraj wojska i przygotuj żołnierzy do !

Legends of Honor to gra w przeglądarce internetowej MMO, łącząca wartką akcję z budowaniem imperium, w której natychmiastowe decyzje potrafią zdecydować o niezwykłym sukcesie lub miażdżącej porażce. Nie wszystkie starcia zwycięża się na polu bitwy, a podejście do konstrukcji wspaniałej fortecy jest tak samo ważna co strategia wygrywania niesamowitych batalii PvP. Jako zarządca na zamku masz obowiązek konstruować budynki, rekrutować potężnych żołnierzy i troszczyć się, aby fortyfikacje oparły się naporowi bezlitosnych nieprzyjaciół. Czy posiadasz to, czego potrzeba, by stać się legendą honoru?

Legends of Honor łączy w sobie walkę, przemyślany rozwój i zarządzanie jednostkami, w związku z tym gracze muszą planować rozważnie i nacierać przeciwników bez zahamowań, bo inaczej ich fort przekształci się w stertę gruzu.

W grze dostępna jest obszerna mapa średniowiecznego świata, która pozwala na bezproblemowe poruszanie się i szczegółowe planowanie potyczek. Żołnierze dostają premie do ataku i kary do obrony w zależności od typu terenu. Bohaterowie mogą aranżować w lasach pułapki na wrogie odziały, a także wchodzić na pagórki, by analizować okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu oddziałów nieprzyjaciela.

W tej grze przez przeglądarkę internetową nie jesteś zobligowany toczyć samemu. Złóż przysięgę wierności jednej z trzech frakcji i dołącz do sojuszy z ludźmi z całego świata, by wspólnymi siłami triumfować w zaciekłych wojnach PvP, które zdecydują o losie tych światów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *