Łowcy Zombi

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Wejdź do niesamowitego świata Łowców i walcz z hordami krwiożerczych zombi w bezpłatnej fabularnej grze Łowcy Zombi: Apokalipsa!

Historia rozpoczyna się w środku Nowego Jorku, gdy raptownie wybucha epidemia, siejąc histerię i śmierć. We wszechobecnym harmiderze, zadajesz sobie pytania: czy ochronisz swoją rodzinę? Czy unicestwisz prezesa złowieszczej korporacji? Ruszaj przed siebie, likwidując śmiertelne zagrożenie. Nieumarli czają się na każdym kroku, więc przed tobą długa droga… Rozwijaj Łowcę i odblokuj kolejne poziomy doświadczenia, zdobywaj potężne przedmioty dostępne w grze i walcz z najtrudniejszymi przeciwnikami.

W grze Łowcy Zombi: Apokalipsa odnajdziesz nie tylko kampanię, ale także tryby PvP (gracz kontra gracz), w których staniesz w szranki z przypadkowymi osobami lub członkami gangów. W gangu odnajdziesz unikalne budynki i bonusy oraz powiązane z nimi typy gry jak na przykład Napad. Rozbudowuj własny gang i rywalizuj z innymi gangami o miano najsilniejszego i najbardziej groźnego gangu w grze! Rozsądnie inwestuj zasoby swojego gangu. Znajdź najlepszy model rozwoju.

Bij się o miano najtwardszego Łowcy i stań się postrachem swoich przeciwników. Podążaj na szczyt w rankingu najdzielniejszych Łowców, bierz udział w zawodach, a zdobędziesz cenne nagrody. W Łowcy Zombi najistotniejsi są inni gracze, z którymi będziesz miał kontakt nie tylko podczas kompletowania trybów gry, ale również poprzez czat, forum oraz wewnętrzną pocztę.

Gra Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna na przeglądarce internetowej, a ze względu na responsywny design jest dostępne zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Instalki są do ściągnięcia z Google Play jak i z iTunes.

Przekonaj się już teraz, jak kończy się historia opowiedziana w grze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *