Moje Małe Tesco

Moje Małe Tesc

Urocza Maja z zabierze Cię ze sobą w świat Moje Małe i zademonstruje krok po kroku jak administrować własnym sklepem. Postaw własne , kupuj towary i zatowaruj regały. Ozdób wedle swojego gustu.

Twoim podstawowym obowiązkiem jest zadbanie o to, by klienci byli usatysfakcjonowani! Poznaj ich, słuchaj ich, poznaj ich potrzeby i na tej podstawie rozporządzaj towarami. Odszukaj unikalne podejście na najskuteczniejszy biznes.

Funkcja multi-player umożliwia wymianę handlową z pozostałymi użytkownikami i konkurowanie z przyjaciółmi i najbliższą rodziną. Dowiedzieć, które z Was może pokierować najbardziej efektywnym sklepem.

W Moje Małe Tesco możesz zagrać tam gdzie chcesz i gdy masz chęć, na przykład na tablecie. Moje Małe Tesco to niekończąca się frajda dla wszystkich graczy.

Bądź cały czas na bieżąco z tym, co dzieje się w sklepach Tesco! Poznawaj okazje w trakcie robienia zakupów. Znajdziesz je także w swoim wirtualnym sklepie! W asortymencie odszukasz również artykuły osiągalne jedynie sezonowo. Nie przejdź obok nich obojętnie!

AppStore Google PlayWindows Store

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *