Moje Małe Tesco

Moje Małe Tesc

Urocza Maja z Tesco zabierze Cię ze sobą w świat Moje Małe Tesco i zademonstruje krok po kroku jak administrować własnym sklepem. Postaw własne Tesco, kupuj towary i zatowaruj regały. Ozdób sklep wedle swojego gustu.

Twoim podstawowym obowiązkiem jest zadbanie o to, by klienci byli usatysfakcjonowani! Poznaj ich, słuchaj ich, poznaj ich potrzeby i na tej podstawie rozporządzaj towarami. Odszukaj unikalne podejście na najskuteczniejszy biznes.

Funkcja multi-player umożliwia wymianę handlową z pozostałymi użytkownikami i konkurowanie z przyjaciółmi i najbliższą rodziną. Dowiedzieć, które z Was może pokierować najbardziej efektywnym sklepem.

W Moje Małe Tesco możesz zagrać tam gdzie chcesz i gdy masz chęć, na przykład na tablecie. Moje Małe Tesco to niekończąca się frajda dla wszystkich graczy.

Bądź cały czas na bieżąco z tym, co dzieje się w sklepach Tesco! Poznawaj okazje w trakcie robienia zakupów. Znajdziesz je także w swoim wirtualnym sklepie! W asortymencie odszukasz również artykuły osiągalne jedynie sezonowo. Nie przejdź obok nich obojętnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *