Operation-X

Przed chwilą dostaliśmy informację, że zwolnił się etat na stołku tajnego superagenta i jest on przeznaczony tylko dla ciebie!
Na początku rozgrywki dostaniemy możliwość stworzenia swojego agenta, którego od tego momentu poprowadzimy przez cały okres trwania rozgrywki. W momencie, gdy wykreujemy już swojego agenta i damy mu zaistnieć, będziemy mogli zmienić jego wygląd – zgodnie z własnym uznaniem. Gdy tylko finalnie skończymy działania nad postacią, to trafimy w objęcia samouczka, który przeprowadzi nas przez pierwsze etapy gry. Interfejs gry pozytywnie nas zaskoczy, gdyż został opracowany w rewolucyjnej technologii Java, oferując nam dynamizm i sprawne działanie. Dolary, które otrzymamy na starcie gry będziemy zobowiązani wykorzystać do uzbrojenia naszego bohatera w elementarne przedmioty.Nie musimy długo wyczekiwać, by po fali przygotowań – wreszcie ruszyć do boju i zrealizować pierwsze misje, za które zarobimy świeżą gotówkę. Spełnianie zadań jest opłacalne nie tylko z finansowego punktu widzenia, gdyż ma wpływ również korzystnie na cechy naszej postaci – efektywnie je podnosząc.
W tym momencie już nie ma na co się oglądać, zło panoszy się po świecie i tylko twój superagent może ocalić rzeczywistość od zguby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *