PGR Online

PGR Online – zostań przodownikiem pracy!

Przeciętny użytkownik komputera ma w czym wybierać, jeśli chodzi o ilość i zróżnicowanie gier przeglądarkowych. Można pokusić się o stwierdzenie, że każdy znajdzie coś dla siebie. Z myślą o tych graczach, którzy lubią wiejskie klimaty powstała gra PGR Online.

Jest to gra farmerska, w której gracz ma za zadanie rozwijać swoje gospodarstwo poprzez sianie, zbieranie plonów i handlowanie nimi. Tym jednak, co wyróżnia ją spośród wielu podobnych gier jest fakt, że cała fabuła nawiązuje do PRL-owskiej idei wyrabiania normy i wspólnej pracy na rzecz kolektywu.

Gracz ma zatem za zadanie zbierać punkty doświadczenia, które dostaje za zbieranie zasianych wcześniej przez siebie płodów, ale i wykonując drobne zadania. Zdobywanie kolejnych poziomów prowadzi do otrzymania statusu przodownika.

Oprócz siania i zbierania gracz ma możliwość wybudowania budynków, dzięki którym rozszerzy swój asortyment. Może więc wybudować suszarnię, w której wysuszy grzyby i owoce, młyn, w którym zrobi mąkę z różnych rodzajów zboża, a także przetwórnię, w której stworzy przysmak regionalny. Gracz może także przyłączyć się do klubu rolniczego, w którym rozwinie umiejętność pracy w grupie i dla grupy.

PGR Online to niezła gratka dla wielbicieli gier, które nie wymagają zbyt wielkiego zaangażowania, a które mimo to pomogą się rozerwać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *