PokeWars

PokeWars

PokeWars jest grą przeglądarkową zbudowana na fundamentach i w realiach świata Pokemon. Gra polecana jest dla osób w każdym wieku. Osoba starsza przeniesie się do czasów młodości, natomiast gracz w młodym wieku zostanie z pewnością wciągnięty przez te fascynującą krainę.

Społeczność graczy i możliwość zakładania stowarzyszeń sprawi, że wspólna gra będzie jeszcze bardziej fascynująca. Wraz ze znajomymi możecie konkurować z innymi stowarzyszeniami w walkach i piąć się w rankingu. Rozbudowywanie osad stowarzyszeń daje ogromne korzyści w grze i przyspiesza rozwój postaci.

Zainspirowani wyprawami głównego bohatera serii Pokemon wprowadziliśmy do gry podróżowanie. Dzięki temu doznasz niesamowitych przygód, spotkasz nieznane Ci dotąd pokemony, czy stoczysz niezapomnianą walkę z Zespołem R.

Twórcy gry również są zapalonymi graczami i doskonale wiedzą, jak wiele znaczy społeczność w grze. Właśnie z tego względu stworzony został najlepszy system komunikacji. Dzięki niemu spędzisz niesamowite chwile na chacie wraz z nowo poznanymi trenerami pokemon. A kto wie, może spotkacie się wspólnie na kawę czy herbatę?

Start w grze z pewnością ułatwi Ci PokeDex, w którym znajdziesz wszystkie informacje o Pokemonach, przedmiotach i zasadach gry. Samouczek prowadzony przez Profesora Oaka sprawnie, łatwo i ciekawie łatwością wprowadzi Cię do tego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *