Riot Zone

Jeśli niedalekie są tobie szlachetne wartości i zawsze marzyłeś o tym, aby zapisać się w dziejach jako bohater niosący niepodległość to właśnie stajesz przed tą niepowtarzalną szansą za sprawą Riot Zone. 

Rozpoczynając swoją przygodę z grą – dołączasz do jednego z dwóch opozycyjnych systemów realizowania władzy, których przywódcy starają się o przejęcie rządów korzystając z aktów przemocy i wojny. W celu polepszenia skuteczności twych bojowników, podczas zautomatyzowanej walki – decydujesz o stosowaniu cech specjalnych, które umożliwiają na wypracowanie pożądanej wyższości nad wrogiem. Uczestnicząc w licznych starciach, z których nie każda będzie zwycięska dla nas – przybliżymy się do ustanowionego nam rozkazu. Uczestnictwo w wojnie pomimo wszystko , gdyż niejednokrotnie poza wątkiem militarnym – musisz wcielić się w rolę administratora, zarządzającego ogromnym kompleksem spełniającym funkcję bazy militarnej, skąd żołnierze gracza będą czerpali niezbędne . Twórcy Riot Zone nie zapomnieli także o wielce znaczącym aspekcie współpracy, stąd niejednokrotnie zostaniesz postawiony przed możliwością skorzystania z pomocy zaprzyjaźnionych z tobą graczy. Nigdy nie możesz być spokojny o swój los, gdyż myślą którą kierują się twoi wrogowie jest „zwycięstwo za wszelką cenę”. Riot Zone to gra rozbudowana także o system premium, dzięki którym wesprzemy projekt Riot Zone, a jednocześnie damy sobie lepszy start w bogatym świecie Meranii.

Pozostaje nam powziąć broń, wcielić się w skórę dowódcy – roztropnie zarządzać i poprowadzić swoją nację do wyczekiwanego zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *