Shadow Time

Shadow Time

Shadow Time to gra z gatunku MMORPG, która została osadzona w realiach Anime oraz Fantasy. Tytuł wykonał niezależny polski zespół. Gra jest darmowa i dostępna w przeglądarce. Gra jest także przystosowana do tego, aby cieszyć się nią w odsłonie mobilnej.

Gra inspirowana jest tytułami znanych Mang & Anime takich jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co jest zauważalne, choćby w tworzeniu bohatera. Aczkolwiek cała jej treść tworzy w całości niezależną akcję. Celem rozgrywki jest stworzenie populacji, która razem podejmie walkę, w celu przeciwstawienia się Jeźdźcom Apokalipsy stanowiącym niebezpieczeństwo dla całej istnieniu tego świata. Zło w postaci demonów, przeróżnej maści czarnych charakterów wyrusza w podróż po całym świecie. I tu właśnie pojawia się nasz główny bohater, przed którym stoi misja powstrzymania całej tej tragedii.

Na starcie przychodzi nam wybrać jedną z 5 dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z nich ma indywidualne atrybuty ujawniające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także zawód specyficzny dla każdej z postaci.

W celu zdobycia poziomów rozgrywka nie tylko polega na walce z potworami. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju zadaniami. I jak na dobry RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi questami. Prócz zadań powiązanych z głównym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji także szereg wątków dodatkowych, które dają nam do dyspozycji przejście zadań nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako misję dzienną.

Gra toczy się w otwartym świecie i może zawierać treści z różnych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się idealnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra toczy się własnym życiem, aby każda osoba mogła napawać się wspólną zabawą przez wyrównany poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *