Shadow Time

Shadow Time

Shadow Time to gra z gatunku , która została osadzona w realiach Anime oraz . Tytuł wykonał niezależny polski zespół. Gra jest i dostępna w przeglądarce. Gra jest także przystosowana do tego, aby cieszyć się nią w odsłonie mobilnej.

Gra inspirowana jest tytułami znanych Mang & Anime takich jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co jest zauważalne, choćby w tworzeniu bohatera. Aczkolwiek cała jej treść tworzy w całości niezależną akcję. Celem rozgrywki jest stworzenie populacji, która razem podejmie walkę, w celu przeciwstawienia się Jeźdźcom Apokalipsy stanowiącym niebezpieczeństwo dla całej istnieniu tego świata. Zło w postaci demonów, przeróżnej maści czarnych charakterów wyrusza w podróż po całym świecie. I tu właśnie pojawia się nasz główny , przed którym stoi misja powstrzymania całej tej tragedii.

Na starcie przychodzi nam wybrać jedną z 5 dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z nich ma indywidualne atrybuty ujawniające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także zawód specyficzny dla każdej z postaci.

W celu zdobycia poziomów rozgrywka nie tylko polega na walce z potworami. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju zadaniami. I jak na dobry RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi questami. Prócz zadań powiązanych z głównym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji także szereg wątków dodatkowych, które dają nam do dyspozycji przejście zadań nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako misję dzienną.

Gra toczy się w otwartym świecie i może zawierać treści z różnych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się idealnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra toczy się własnym życiem, aby każda osoba mogła napawać się wspólną zabawą przez wyrównany poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *