Stronghold Kingdoms

Gra MMO Stronghold Kingdoms to strategia czasu rzeczywistego , która wywodzi się z popularnej serii gier Stronghold. Tak jak to miało miejsce w tamtych produkcjach, gra osadzona jest w czasach średniowiecznej Europy. Aby rozpocząć rozgrywkę niezbędne będzie pobranie i instalacja jej na PC. Najważniejszym celem gry jest troska o rozwój oraz najlepszą osłonę twoich miast przed wrogami.

Stawiaj osady i prowadź ogromne bitwy z innymi przeciwnikami. Razem ze swoją armią stajesz w obronie własnych obszarów i ciągle rozszerzasz teren swoich wpływów.Troszczysz się również o kwestie ekonomiczne fortecy i swych osad oraz organizuj potężne wojsko, które będzie chronić twoje włości. Nie możesz zapomnieć o dostarczaniu potrzebnych surowców dzięki którym twój fort będzie się rozwijał. Wytwarzaj lub kupuj od sąsiadów różnego rodzaju surowce, narzędzia i pokarm, dzięki którym osiągniesz przewagę nad przeciwnikami.W Stronghold Kingdoms kreujesz postać wodza, który awansuje podczas gry. I tak przeinaczasz się typowego, nieznanego chłopa w szlachcica, który cieszy się wielką sławą i uznaniem. Gdy pomyślność będzie ci dopisywać, to wraz ze własnym ogromnym wojskiem otrzymać posadę hrabiego a nawet króla.
Przygoda w Stronghold Kingdoms umożliwiona jest przy pomocy ważącego niespełna 20 MB klienta, który gwarantuje nam połączenie się z serwerem gry, niewymagane jest posiadanie pecetowej wersji Stronghold.
Dzięki wbudowanemu do klienta gry, launcherowi zyskujemy szansę bezproblemowego aktualizowania gry i uzyskiwania najświeższych nowinek z życia gry oraz społeczności graczy Stronghold Kingdoms.

Nie zwlekaj więc ani sekundy dłużej, gdyż każda minuta poza grą oddala szansę osiągnięcia przez ciebie miana imperialnego władcy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *