Stronghold Kingdoms

Gra MMO Stronghold Kingdoms to strategia czasu rzeczywistego , która wywodzi się z popularnej serii gier Stronghold. Tak jak to miało miejsce w tamtych produkcjach, gra osadzona jest w czasach średniowiecznej Europy. Aby rozpocząć rozgrywkę niezbędne będzie pobranie i instalacja jej na PC. Najważniejszym celem gry jest troska o rozwój oraz najlepszą osłonę twoich miast przed wrogami.

Stawiaj osady i prowadź ogromne bitwy z innymi przeciwnikami. Razem ze swoją armią stajesz w obronie własnych obszarów i ciągle rozszerzasz teren swoich wpływów.Troszczysz się również o kwestie ekonomiczne fortecy i swych osad oraz organizuj potężne wojsko, które będzie chronić twoje włości. Nie możesz zapomnieć o dostarczaniu potrzebnych surowców dzięki którym twój fort będzie się rozwijał. Wytwarzaj lub kupuj od sąsiadów różnego rodzaju surowce, narzędzia i pokarm, dzięki którym osiągniesz przewagę nad przeciwnikami.W Stronghold Kingdoms kreujesz postać wodza, który awansuje podczas gry. I tak przeinaczasz się typowego, nieznanego chłopa w szlachcica, który cieszy się wielką sławą i uznaniem. Gdy pomyślność będzie ci dopisywać, to wraz ze własnym ogromnym wojskiem otrzymać posadę hrabiego a nawet króla.
Przygoda w Stronghold Kingdoms umożliwiona jest przy pomocy ważącego niespełna 20 MB klienta, który gwarantuje nam połączenie się z serwerem gry, niewymagane jest posiadanie pecetowej wersji Stronghold.
Dzięki wbudowanemu do klienta gry, launcherowi zyskujemy szansę bezproblemowego aktualizowania gry i uzyskiwania najświeższych nowinek z życia gry oraz społeczności graczy Stronghold Kingdoms.

Nie zwlekaj więc ani sekundy dłużej, gdyż każda minuta poza grą oddala szansę osiągnięcia przez ciebie miana imperialnego władcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *